Turniej Budowlany

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Turniej Budowlany

Dnia 17.01.2015 w Zespole Szkół Budowlano – Ceramicznych w Gliwicach odbył się finał okręgowy XLIV edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” obejmujący swoim zasięgiem szkoły budowlane województw: śląskiego i małopolskiego. W finale tym udział wzięli uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej: Mateusz Kubziakowski i Oskar Maroszek z klasy 2 ME w kwalifikacji B.5: „Montaż systemów suchej zabudowy” oraz Mateusz Smoliński i Konrad Woźniak z klasy 3 ME w kwalifikacji B.6: „Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich”. Etap okręgowy trwał łącznie 90 minut z podziałem na dwie części pisemne: 60 minut - i po 15-minutowej przerwie - 30 minut. Uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli: Swietłanę Koniuszewską i Małgorzatę Suszalską.