Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kacper  Radomski  uczeń Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanego zajął II miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Kacper  Radomski  uczeń klasy I TAB Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanego zajął II miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży w Katowicach. Nagrodę i dyplom Kacper odebrał w dniu 19. czerwca z rąk przewodniczącej komisji konkursowej pani prof. Danuty Krzyżyk. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasz uczeń był jedynym w gronie laureatów przedstawicielem szkoły technicznej. Serdecznie gratulujemy Kacprowi i życzymy kolejnych sukcesów!!!