Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wybory przedstawicieli Samorządu Szkolnego oraz radnego do Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca

W dniu 16 października w Technikum Nr2 Architektoniczno -Budowlanym oraz w Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr3 Architektoniczno- Budowlanej odbyły się wybory przedstawicieli Samorządu Szkolnego oraz radnego do Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca. W wyniku głosowania w roku szkolnym 2014/2015 przewodniczącą została Magdalena Wylon z kl. IIITB, zastępcą przewodniczącej wybrano Karolinę Wlazło z klasy IIIAK, natomiast Kacper Radomski z klasy ITAB został sekretarzem. W Młodzieżowej Radzie Miasta Sosnowca będzie nas reprezentował Bartosz Kwec z klasy IITAB. Serdecznie gratulujemy!