SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE O MISTRZOSTWO SOSNOWCA

 

MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 23 lutego 2015 r. drużyna Technikum nr 2 Architektoniczno - Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno-Budowlanej w składzie:

  • Borowik Tomasz (C),
  • Żejmo Miłosz (g),
  • Klas Dominik,
  • Woźnicki Daniel,
  • Małysa Szymon,
  • Malinowski Bartosz,
  • Malinowski Piotr,
  • Polewczak Patryk,
  • Kłap Bartłomiej 

 

pod opieką mgr Marka Heydy, uczestniczyła w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej o Mistrzostwo Sosnowca, który odbywał się w hali widowiskowo-sportowej „DorJan”. Nasi zawodnicy, po zaciętej walce, zajęli VIII miejsce.

 

 

 

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

W dniu 22 października 2014r. w VI LO im.Korczaka w Sosnowcu odbył się Turniej tenisa stołowego. Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie:

a) dziewczęta - Jedynak Kinga, Pasternak Joanna, Peciak Klaudia

b) chłopcy - Goszczyński Natan, Bogdał Paweł, Przybyło Paweł.

Drużyna chłopców zajęła szóste miejsce, a drużyna dziewcząt – siódme.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt najlepsza była KINGA JEDYNAK, która uplasowała się na czternastym miejscu, a wśród chłopców - NATAN GOSZCZYŃSKI,  który zajął miejsce dwunaste.

 

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE O MISTRZOSTWO SOSNOWCA

 

W dniu 9 października 2014r. Miejski Szkolny Związek Sportowy zorganizował „Sztafetowe biegi przełajowe o mistrzostwo Sosnowca”.

Drużyna z Technikum nr 2 Architektoniczno – Budowlanego  w składzie:  BARTOSZ KWEC, PAWEŁ BOGDAŁ, ARKADIUSZ HODANA, DANIEL WOŹNICKI, PIOTR WIĘCŁAW, MATEUSZ BRODNICKI brała udział jako jedna z wielu reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych.  

ZAJĘLIŚMY 5 MIEJSCE.

 

Wartym zaznaczenia jest, że spośród szkół wchodzących w skład  obydwóch Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego byliśmy pierwsi.

 

Chłopcy, serdecznie Wam gratulujemy, życzymy sobie dalszych Waszych sukcesów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2013/ 2014

 

KWIECIEŃ 2014:

 

  • I miejsce uczennic Angeliki Stadler i Darii Czuryło w Wojewódzkim Konkursie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Budownictwa, na najlepszą prace
    w kategorii technologia;

 

  • VII miejsce Mateusza Smolińskiego i Konrada Wożniaka w Ogólnopolskim Turnieju „Buduj z pasją”

 

  • I miejsce Darii Czuryło w Miejskim Konkursie Ekologicznym, w kategorii makieta;

 

  • III miejsce Angeliki Stadler w Miejskim Konkursie Ekologicznym, w kategorii plakat;

 

MARZEC 2014

 

  • II miejsce w etapie miejskim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego dla Bartosza Kweca, Daniela Woźnickiego i Mateusza Kani

 

STYCZEŃ 2014

 

  • Uczniowie Mateusz Smoliński i Konrad Woźniak zostali finalistami Ogólnopolskiego Turnieju „Złota Kielnia”

 

 

 

 

  • IV miejsce w rejonowym konkursie „Eskulapiada” dla Martyny Przybolewskiej;

 

  • VI miejsce w miejskim konkursie wiedzy o HIV / AIDS dla Kingi Wronieckiej
    i Klaudii Peciak;

 

  • Uczeń Piotr Wierzyński zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Ekolgicznej

 

Galeria zdjęć: