Złote Indeksy Akademii WSB

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Złote Indeksy Akademii WSB

Od kilku lat najlepsi absolwenci techników CKZiU otrzymują, w ramach współpracy z Akademią WSB  Złote Indeksy,uprawniające do bezpłatnego studiowania na dowolnym kierunku, w dowolnym mieście - w którym funkcjonuje Akademia WSB. Pierwszy raz od rozpoczęcia takiej współpracy Złote Indeksy otrzymały  dwie absolwentki Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanego. Jedna z nich reprezentuje zawód technik budownictwa, a druga - technik architektury krajobrazu. Taka sytuacja była możliwa dlatego, że obie dziewczyny uzyskały takie same średnie na świadectwie ukończenia szkoły.  Mamy nadzieje, że ten precedens rozpocznie nową tradycję; Nie jedenc a co najmniej dwa Złote Indeksy dla naszych absolwentów.

Kliknij obrazek: