Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie uczniów klas pierwszych

25 września 2021 r. – zgodnie z wieloletnią tradycją – uczniowie klas pierwszych Technikum nr 2 Architektoniczno – Budowlanego,  Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3 Architektoniczno –Budowlanej  złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły – a tym samym oficjalnie został włączeni do społeczności szkolnej.
Dyrektor Janusz Mazur życzył młodzieży, aby ta fascynująca przygoda z nauką zaowocowała  samymi sukcesami edukacyjnymi.  W słowach kierowanych do młodych ludzi podkreślił,  jak wielką wagę przywiązujemy do wzajemnego szacunku, który ma decydujący wpływ na atmosferę w szkole, który buduje poczucie bezpieczeństwa i partnerstwa w relacjach uczeń – nauczyciel.
Pierwszoklasistów powitali również przedstawiciele samorządu szkolnego, którzy zadeklarowali swoją pomoc, opiekę i przyjaźń.

Z okazji Dnia Budowlańca przygotowano dla pierwszaków Grę szkolną, która miał na celu przede wszystkim dobrą zabawę połączoną ze zdrową konkurencją. Uczniowie z olbrzymim zaangażowaniem pokonywali kolejne zadania. W Szkolnej Grze wszyscy byli wygrani, każda grupa ukończyła zadania z sukcesem. Nagrodą dla każdej klasy był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców CKZiU.