Dwa zawody - mnóstwo opcji. Branżowa nr 3.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dwa zawody - mnóstwo opcji. Branżowa nr 3.
Branżowej Szkole 1 stopnia nr 3 Architektoniczno-Budowlanej  na rok szkolny 2021/2022 proponujemy dwa zawody. Teoretycznie niedużo, ale każdy z nich daje wiedzę i umiejętności w bardzo szerokim zakresie.
Monter suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie kryje w sobie kilka zawodów:  montera suchej zabudowy, malarza, tapeciarza, glazurnika, specjalistę od układania okładzin (podłogowych i ściennych).
Monter sieci i systemów sanitarnych może z kolei po ukończeniu szkoły zajmować się wszystkimi instalacjami, bądź wyspecjalizować w jednej z nich: wodne, gazowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne.
Ukończenie naszej BRANŻÓWKI NR 3 umożliwia w przyszłości zdobycie średniego wykształcenia i uzyskanie tytułu technika.