Turniej szkół ponagimnazjalnych o Mistrzostwo Sosnowca w piłce ręcznej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Turniej szkół ponagimnazjalnych o Mistrzostwo Sosnowca w piłce ręcznej

09 lutego 2016r. uczniowie Technikum nr 2 Architektoniczno - Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej pod opieką mgr M. Heydy uczestniczyli w turnieju piłki ręcznej w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych. Turniej odbywał się w Hali Widowiskowo - Sportowej DorJan w Sosnowcu.

W klasyfikacji końcowej turnieju nasza drużyna zajęła VII miejsce.
W skład drużyny weszli:
- w pierwszym rzędzie od lewej Damian Cielniaszek, Natan Goszczyński, Tomasz Dąbrowski
- w drugim rzędzie od lewej Domink Klas (kapitan), Grzegorz Goszczyński (bramkarz), Bartłomiej Kłap, Tomasz Borowik, Miłosz Żejmo
- w trzecim rzędzie od lewej Paweł Przybyło, Piotr Malinowski, Mateusz Brodnicki.