Szczęśliwej drogi, już czas!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Szczęśliwej drogi, już czas!

O godzinie 12.00 24 czerwca 2016 r  oficjalnie naukę w Zasadniczych Szkołach Zawodowych nr 2 i nr 3 zakończyli uczniowie klas trzecich. Uroczystość zorganizowano w budynku przy Kilińskiego 25. Dyrektor CKZiU, wspomagany przez wicedyrektorów i wychowawców wręczał nagrody, dyplomu i puchary. Uczniowie z najwyższą średnią z każdej ze szkoły otrzymali statuetkę Primus Inter Pares. W ZSZ 2 nagrodę tę otrzymała Marta Dybała, a z ZSZ 3 Oskar Maroszek. Pucharami za działalność sportową uhonorowani zostali Adrian Ruszkiewicz i Szymon Kowalczyk z ZSZ 2. Absolwenci z wysoką średnią otrzymali również stypendia (średnia min. 4,2).
Później już tylko rozdanie świadectw  dzieliło absolwentów od wakacji. Ale i ta chwila nadeszła. Życzymy powodzenia i podejmowania tylko dobrych decyzji