Sukces piłkarzy ręcznych z "BUDOWLANKI"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces piłkarzy ręcznych z "BUDOWLANKI"

W dniu 04 kwietnia 2017r. uczniowie Technikum nr 2 Architektoniczno - Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej pod opieką mgr M. Heydy uczestniczyli w eliminacjach Mistrzostw Sosnowca w piłce ręcznej chłopców. Turniej odbywał w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu. Nasza drużyna awansowała do ścisłego finału.

W dniu 05 kwietnia 2017r. w sali gimnastycznej IV Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Sosnowcu po rozegraniu zaciętych meczy nasi uczniowie zajęli II miejsce, tym samym zdobywając wicemistrzostwo Sosnowca!

W skład drużyny weszli:
- Dominik Klas (kapitan), Bartłomiej Kłap, Piotr Malinowski, Tomasz Gołdecki, Tomasz Borowik, Damian Cielniaszek, Patryk Polewczak, Grzegorz Goszczyński (bramkarz).

GRATULUJEMY!!!