OTK W SZKOŁACH ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANYCH

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> OTK W SZKOŁACH ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANYCH

OTK W SZKOŁACH ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANYCH

W dniu 23 października, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w budynku szkół architektoniczno – budowlanych: Technikum nr 2 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 odbył się Kiermasz Ofert Pracy. Odwiedziły nas przedstawicielki Młodzieżowych Biur Pracy z Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Panie, oprócz ciekawych propozycji pracy, udzielały również wskazówek dotyczących możliwości zatrudniania się osób niepełnoletnich oraz pełnoletnich uczniów szkół dziennych. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że dla wielu naszych uczniów, dzięki niemu, otworzyła się droga do zaistnienia na rynku pracy oraz do podratowania nie zawsze pełnych portfeli.