IV Turniej o Puchar Dyrektora CKZiU ul. Grota-Roweckiego 64.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> IV Turniej o Puchar Dyrektora CKZiU ul. Grota-Roweckiego 64.

W dniu 21 listopada 2016r. uczniowie Technikum nr 2 Architektoniczno - Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej pod opieką mgr M. Heydy uczestniczyli w turnieju piłki nożnej halowej w ramach IV Turnieju o Puchar Dyrektora CKZiU ul. Grota-Roweckiego 64. Turniej odbywał Hali Sportowej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu.

W klasyfikacji końcowej turnieju nasza drużyna zajęła VII miejsce wśród uczestniczących w turnieju piętnastu szkół.
W skład drużyny weszli:
- od lewej  w pierwszym rzędzie – Bartłomiej Kłap, Piotr Malinowski, Dominik Klas, Michał Filipowski
- od lewej w drugim rzędzie – Damian Cielniaszek (kapitan), Patryk Morak, Grzegorz Goszczyński, Tomasz Dąbrowski (bramkarz), Rafał Linek.