III miejsce w Sosnowcu w piłce ręcznej chłopców

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III miejsce w Sosnowcu w piłce ręcznej chłopców

W dniu 22 marca 2018r. uczniowie Technikum nr 2 Architektoniczno – Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej pod opieką mgr M. Heydy uczestniczyli w Mistrzostwach Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych piłki ręcznej chłopców. Turniej odbywał się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Sosnowcu. Nasza drużyna po rozegraniu wielu emocjonujących spotkań zajęła III miejsce w Sosnowcu!

W skład drużyny weszli:  Tomasz Borowik (kapitan), Damian Cielniaszek, Dominik Klas, Bartłomiej Kłap, Patryk Polewczak, Miłosz Żejmo, Grzegorz Goszczyński, Daniel Bolek (bramkarz), Tomasz Gołdecki, Łukasz Swoboda.

GRATULUJEMY!